مودل Moodel چیست

مودل

مودل چیست

 

مودل یکی از انواع LMS  ( سیستم های میدیریت یادگیری ) می باشد.در واقع یک نرم افزار یادگیری است که برای رفع نیازهای دبیران ، مدیران و دانش آموزان با استفاده از یک سیستم قوی ، ایمن و یکپارچه برای ایجاد محیط های یادگیری شخصی طراحی شده است.

مودل توسط پروژه مودل ساخته شده است که توسط مودل HQ هدایت و هماهنگ می شود ، که توسط شبکه ای از بیش از 80 شرکت  شریک مودل در سراسر جهان پشتیبانی مالی می شود.

 

فهرست
 1. 1 برای یادگیری ، در سطح جهانی ساخته شده است
  • در سراسر جهان ثابت شده و مورد اعتماد است
  • برای پشتیبانی از آموزش و یادگیری طراحی شده است
  • استفاده آسان
  • رایگان و بدون هزینه مجوز
  • همیشه به روز است
  • مودل به زبان شما ترجمه شده است
 2. 2 چند پلت فرم یادگیری در یکی
 3. 3 بسیار انعطاف پذیر و کاملاً قابل تنظیم است
 4. 4 مقیاس پذیر برای هر اندازه
 5. 5 قوی ، امن و خصوصی
 6. 6 در هر زمان و هر مکان و در هر دستگاهی استفاده کنید
 7. 7 منابع گسترده در دسترس دارد
 8. 8 توسط یک جامعه قوی پشتیبانی می شود
 9. 9 همچنین مراجعه کنید
ساخته شده برای یادگیری ، در سطح جهانی
در سراسر جهان اثبات شده و مورد اعتماد است

با تأمین انرژی صدها هزار محیط یادگیری در سطح جهانی ، مودل مورد اعتماد موسسات و سازمان های کوچک و بزرگ ، از جمله شل ، مدرسه اقتصاد لندن ، دانشگاه ایالتی نیویورک ، مایکروسافت و دانشگاه آزاد است. مودل در سراسر جهان با بیش از 213 میلیون کاربر هم در سطح علمی و هم در سطح سازمانی ، آن را به پرکاربردترین پلتفرم یادگیری در جهان تبدیل کرده است.

 

برای پشتیبانی از آموزش و یادگیری طراحی شده است

مودل با بیش از 10 سال توسعه با هدایت آموزش و پرورش ساخته شده ، مجموعه ای قدرتمند از ابزارهای یادگیرنده محور و محیط های یادگیری مشارکتی را ارائه می دهد که هم به آموزش و هم به یادگیری قدرت می بخشد.

 

استفاده آسان

یک رابط کاربری ساده ، ویژگی های کشیدن و رها کردن و منابع کاملاً مستند همراه با پیشرفت های مداوم قابلیت استفاده ، یادگیری و استفاده از Moodle را آسان می کند.

 

رایگان و بدون هزینه مجوز

Moodle تحت مجوز عمومی عمومی GNU بصورت آزادانه به عنوان نرم افزار Open Source ارائه می شود. هرکسی می تواند Moodle را برای هر دو پروژه تجاری و غیر تجاری بدون هیچ گونه هزینه مجوز سازگار ، توسعه یا اصلاح کند و از مقرون به صرفه بودن ، انعطاف پذیری و سایر مزایای استفاده از Moodle بهره مند شود.

 

همیشه به روز است

رویکرد منبع باز پروژه Moodle به این معنی است که Moodle به طور مداوم در حال بررسی و بهبود است تا متناسب با نیازهای فعلی و در حال تکامل کاربران خود باشد.

 

مودل به زبان شما ترجمه شده است

قابلیت های چند زبانه Moodle تضمین می کند که هیچ محدودیت زبانی برای یادگیری آنلاین وجود ندارد. انجمن مودل ترجمه مودل را به بیش از 120 زبان (و شمارش) آغاز کرده است ، بنابراین کاربران می توانند سایت Moodle خود را به همراه منابع فراوان ، پشتیبانی و بحث های انجمن به زبان های مختلف بومی سازی کنند.

 

چند پلت فرم یادگیری در یکی

Moodle انعطاف پذیرترین مجموعه ابزار را برای پشتیبانی از آموزش ترکیبی و دوره های 100٪ آنلاین فراهم می کند. با فعال یا غیرفعال کردن ویژگی های اصلی ، Moodle را پیکربندی کنید و با استفاده از طیف گسترده ای از ویژگی های داخلی آن ، از جمله ابزارهای همکاری خارجی مانند انجمن ها ، ویکی ها ، چت ها و وبلاگ ها ، به راحتی همه موارد مورد نیاز برای یک دوره را ادغام کنید.

 

بسیار انعطاف پذیر و کاملاً قابل تنظیم است

از آنجا که منبع باز است ، مودل می تواند به هر روشی سفارشی و متناسب با نیازهای فردی تنظیم شود. تنظیم مدولار و طراحی قابل همکاری آن به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا افزونه هایی ایجاد کرده و برنامه های خارجی را برای دستیابی به ویژگی های خاص ادغام کنند. آنچه مودل انجام می دهد را با استفاده از افزونه ها و افزونه های رایگان در دسترس قرار دهید – این امکانات بی پایان هستند!

 

مقیاس پذیر برای هر اندازه

از چند دانشجو گرفته تا میلیون ها کاربر ، مودل را می توان مقیاس بندی کرد تا از نیازهای کلاس های کوچک و سازمان های بزرگ پشتیبانی کند. به دلیل انعطاف پذیری و مقیاس پذیری ، مودل برای استفاده در زمینه های آموزشی ، تجاری ، غیرانتفاعی ، دولتی و اجتماعی سازگار شده است.

 

مقاوم ، امن و خصوصی

متعهد به حفاظت از امنیت داده ها و حریم خصوصی کاربر ، کنترل های امنیتی به طور مداوم در فرآیند ها و نرم افزارهای توسعه مودل به روز می شوند و برای محافظت در برابر دسترسی غیر مجاز ، از بین رفتن داده ها و سو استفاده  به روز رسانی می شوند. Moodle به راحتی می تواند در یک ابر امن یا سرور خصوصی برای کنترل کامل مستقر شود.

 

در هر زمان ، هر مکان و در هر دستگاهی استفاده کنید

مودل تحت وب است و از هرجای دنیا می توان به آن دسترسی داشت. با یک رابط کاربری پیش فرض سازگار با تلفن همراه و سازگاری بین مرورگر ، محتوای موجود در پلت فرم Moodle به راحتی در مرورگرها و دستگاه های مختلف وب قابل دسترسی و سازگار است.

 

منابع گسترده موجود

به اسناد گسترده Moodle و تالارهای گفتگوی کاربر به چندین زبان ، محتوای رایگان و دوره های مشترک توسط کاربران Moodle در سراسر جهان و همچنین صدها افزونه کمک شده توسط یک جامعه جهانی بزرگ دسترسی پیدا کنید.

 

توسط جامعه ای قوی پشتیبانی می شود

پروژه مودل به خوبی توسط یک جامعه بین المللی فعال ، یک تیم از توسعه دهندگان تمام وقت اختصاص داده شده و یک شبکه از گواهی شده پشتیبانی می شود

شرکای مودل. این پروژه با همکاری همکاری آشکار و پشتیبانی عالی جامعه ، با دستیابی به نسخه های مهم جدید و هر شش ماه ، به دستیابی به رفع اشکالات و بهبود سریع ادامه می یابد. در انجمن های ما با ما همراه باشید

اشتراک گذاری

تلگرام
واتساپ
ایمیل
چاپ

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مودل

برچسب ها

عضویت در خبرنامه

© کپی رایت – برجا وب | BarjaWeb